Dinamo je u sklopu 12. kola HT Prve lige savladao Goricu 2:4 i tako dospio na prvo mjesto prvenstvene ljestvice s dva boda više od Hajduka.

Dinamo je stigao do dva gola prednosti u prvom poluvremenu. Oršić je načeo mrežu domaćina u 25. minuti, a u 27. Kadzior je zabio za 2:0.

Do kraja susreta Dinamo je dodao još dva gola, oba su bila dijelo Oršića (49. i 61.minuta), koji je ovaj susret ostvario hat-trick. Gorica je umanjila poraz golom Kristijana Lovrića iz slobodnog udarca u 55.minuti, te Suka koji je iz blizine poentirao glavom u 77.minuti nakon lijepog prodora i ubacivanja Lovrića.

Dinamov stoper Dino Perić nepotrebno je zaradio dva žuta kartona, te napustio igru u 89.minuti.

Na utakmici su igrače obje momčadi pratili i skauti engleskog premijerligaša Wolverhamptona, poljskog Lech Poznana, te mađarskog prvaka Ferencvarosa.