Gorica još jednom bolja od Rijeke

0
32

Gorica je još jednom ostvarila pobjedu u susretu s Rijekom. Ovo je bila već peta pobjeda Gorice u susretu s Riječanima.

Gorica je povela golom Zwolinskog u 62. minuti. Poljak je u igru ušao malo prije nego je doveo svoju momčad u vodstvo. Tomačak donosi izjednačenje domaćinima lijepim golom u 81. minuti.

Bilo je nekoliko dobrih prilika na obje strane, ali  Gorica je ipak imala bolje prilike,  koje je otklonio vratar Rijeke Andrej Prskalo, najbolji igrač u redovima Rijeke sve do 92. minute.

U 92. minuti pravi veliku grešku, gdje dodaje loptu ravno u noge Lovriću, koji je asistirao Dvornekoviću za 2-1 i veliko slavlje Gorice.

U igri Rijeke u ovom momentu podosta toga ne štima, što je Gorica i ovaj put znala iskoristiti.