Još jedan težak poraz za Tottenham, Pochettino pred otkazom?

0
76

U sklopu 8. kola Premier Lige, Tottenham je izgubio 3:0 u gostima od Brightona. Nakon teškog poraza od Bayern Munchena u utakmici Lige prvaka Tottenham je danas doživio još jedan udarac.

Brighton je došao do ranog vodstva u 3. minuti nakon što je vrataru Llorisu lopta ispala iz ruke što je Maupay iskoristio i zabio u Tottenhamovu mrežu za 1:0. Prilikom pada Lloris je slomio ruku, te je zamijenjen rezervnim vratarom Gazzanigom. Sljedeći Brightonov gol za 2:0 Tottenham je primio na sličan način kao i prvi. Vratar Gazzaniga odbio je primljeni udarac kojeg je spretno realizirao Aaron Conolly. Isti igrač je zaslužan za postavljanje konačnog rezultat od 3:0 u 65. minuti.

Aaron Conolly, 19-godišnji Irac na najbolji je način, s dva pogotka, obilježio svoj debitantski nastup u Premier ligi.
Iščekuje se reakcija vodstva Tottenhama na ovaj poraz, strani mediji predviđaju kako je treneru Pochettinu “odzvonilo”, te kako slijedi otkaz.