Marko Livaja dao gol za AEK
Marko Livaja

AEK je ostvario pobjedu od 3:2 protiv Volos NPS u sklopu 7. kola grčke Superlige. Volos je poveo u 24. minuti golom Joaquin Torresa, a Marko Livaja izjednačio na 1:1 u 31. minuti. Livaja je odigrao cijelu utakmicu za ekipu AEK-a. Volos je ostao s igračem manje u nadoknadi prvog poluvremena. Petros Mantalos zabio je preostala dva pogotka za AEK (75., 78.), a Stergios Dimopoulos u 83. minuti postavio je konačnih 3:2.

Pogodak Marka Livaje za AEK možete pogledati OVDJE.

PAOK je odigrao 3:0 protiv Lamie. Momčad PAOK-a u prvih 11 minuta susreta zabila je sva tri pogotka. Josip Mišić već je u 2. minuti zabio za 1:0, Dimitris Limnios u 6. je pogodio za 2:0, a u 11. minuti utakmica je bila riješena pogotkom Karol Swiderskog.

Nakon sedam odigranih kola PAOK se nalazi na drugom mjestu tablice sa 17 bodova, dva manje od vodećeg Olympiacosa, dok je AEK sa 14 bodova na četvrtom mjestu.